Střechy JOKL s.r.o. - vše pro střechy

Navštivte náš E-shop!

střešní krytiny, střešní okna, geotextilie, hydroizolace, střešní fólie, tepelné izolace,...

a mnoho dalších produktů!

přejít do E-shopu

Kompletní střechy

Můžeme Vám nabídnout vše co se týká střech. Ať nových, nebo starších. Od roku 1992 jsme realizovali více než 1.300 střech !!! samozřejmě ve vysoké kvalitě, odpovídajích cenách a zárukou na dílo. Provádíme vše od ostranění staré krytiny a v případě zájmu její likvidaci, přes natažení kvalitní kontaktní střešní fólie, laťování, osazení střešních oken, až po provedení kompletních klempířských prací a samotného zastřešení.

 

2015 - jarní zdražení se blíží

Jako každý rok nám postupně všichni výrobci v období březen/duben navýší cenu střešních materiálů :-( Proto objednávejte materiály na střechu, a rezervujte si i montážní kapacitu včas.  Kdo stihne objednat do konce února 2015, ušetří minimálně 5% z celkových nákladů oproti objednávce v březnu.

Ozvěte se

Neváhejte nás poptat přes tyto stránky, nebo napište e-mail, zavolejte anebo přijďte k nám na kafe

Podrobnou položkovou cenovou nabídku Vám vypracujeme zdarma. Realizujeme a tudíž i naceňujeme většinou poptávky z našeho regionu tj. České Velenice a okolí do 60 km. Máme však i zákazníky z celé ČR, kteří jsou s naší prací spokojeni a opakovaně si naše služby objednávají i přes vyšší náklady za cestovné.

Těšíme se na Vás.